Call Center Supervisior

Descrierea jobului

Candidatul ideal:
Ai experienta in coordonarea unui call-center si iti doresti o schimbare? Putem fi o alegere optima pentru tine.
Daca iti doresti sa te dezvolti alaturi de noi, contacteaza-ne pentru o discutie!

• Experienta minim 1 an in post similar;
• Cunostinte operare PC: Internet, MS Office;
• Sa vorbeasca limba romana la nivel avansat, corect gramatical;
• Cunoasterea unei alte limbi straine (mediu-avansat)- reprezinta un avantaj
• Atentie la detalii si acuratete in activitate;
• Absolvent studii medii/superioare;

Cerințe

Responsabilitati:
• Monitorizarea activitatii zilnice a agentilor din subordine;
• Analizează performanţa agenţilor în baza rapoartelor de realizare a indicatorilor de performanţă şi a apelurilor ascultate, acordă feedback şi stabileste acţiuni specifice pentru imbunataţirea performanţelor agenţilor şi ale echipei;
• Rezolva orice nemultumire a clientilor ce depaseste aria de competenta a operatorilor din echipa;
• Înregistrează în aplicaţiile specifice situaţiile/solicitările care necesită verificări suplimentare;
• Cunoaşte serviciile şi produsele angajatorului;
• Dovedeşte interes în atingerea indicatorilor de performanţă atât la nivel individual, cât şi la nivelul echipei;
• Instruirea si motivarea echipei;
• Formarea si integrarea noilor agenti;
• Pregateste rapoartele si bazele de date;
• Asigura realizarea obiectivelor si a indicatorilor cheie de performanta pentru proiectele coordonate;
• Verifică gradul de satisfacţie al clienţilor faţă de serviciile furnizate;

Beneficii

• Pachet salarial atractiv si competitiv;
• Specializarea intr-un domeniu de ultima ora, de mare viitor;
• Sanse de promovare, in functie de aptitudini, intr-o companie in plina ascensiune;
• Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista;

Abilități

Analytical Skills Look At Challenges As Opportunities

Cerințe lingvistice

Romanian

Gradul de educație

High School

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Textiles

Locație job

Romania - Bucharest

Departament

Customer Service