Date Posted: 2018-08-17 | Date Modified: 2018-09-16 | Expires: 2018-09-16

Call Center Supervisior

Job Description

Candidatul ideal:
Ai experienta in coordonarea unui call-center si iti doresti o schimbare? Putem fi o alegere optima pentru tine.
Daca iti doresti sa te dezvolti alaturi de noi, contacteaza-ne pentru o discutie!

• Experienta minim 1 an in post similar;
• Cunostinte operare PC: Internet, MS Office;
• Sa vorbeasca limba romana la nivel avansat, corect gramatical;
• Cunoasterea unei alte limbi straine (mediu-avansat)- reprezinta un avantaj
• Atentie la detalii si acuratete in activitate;
• Absolvent studii medii/superioare;

Requirements

Responsabilitati:
• Monitorizarea activitatii zilnice a agentilor din subordine;
• Analizează performanţa agenţilor în baza rapoartelor de realizare a indicatorilor de performanţă şi a apelurilor ascultate, acordă feedback şi stabileste acţiuni specifice pentru imbunataţirea performanţelor agenţilor şi ale echipei;
• Rezolva orice nemultumire a clientilor ce depaseste aria de competenta a operatorilor din echipa;
• Înregistrează în aplicaţiile specifice situaţiile/solicitările care necesită verificări suplimentare;
• Cunoaşte serviciile şi produsele angajatorului;
• Dovedeşte interes în atingerea indicatorilor de performanţă atât la nivel individual, cât şi la nivelul echipei;
• Instruirea si motivarea echipei;
• Formarea si integrarea noilor agenti;
• Pregateste rapoartele si bazele de date;
• Asigura realizarea obiectivelor si a indicatorilor cheie de performanta pentru proiectele coordonate;
• Verifică gradul de satisfacţie al clienţilor faţă de serviciile furnizate;

Benefits

• Pachet salarial atractiv si competitiv;
• Specializarea intr-un domeniu de ultima ora, de mare viitor;
• Sanse de promovare, in functie de aptitudini, intr-o companie in plina ascensiune;
• Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista;

Skills

Analytical Skills Look At Challenges As Opportunities

Language Requirements

Romanian

Education Degree

High School

Visa Support

No

Accepting only candidates from:

Romania
Email Job

Job Criteria

Job Type

Full Time

Industries

#Textiles

Job Location

Romania - Bucharest

Functions

Customer Service

Salary

Negotiable

Companies will apply to you too

Fill in your resume and companies will send you invitations to apply on their jobs and we will notify you directly on your email box .