Date Posted: 2021-10-24 | Expires: 2021-11-23

Consileir Vanzari

Job Description

Descrierea jobului
Responsabilităţi:

Acorda clientului consultanta si vanzare profesionista
Organizeaza departamentul din punct de vedere al imaginii (etichetare, aranjare produse)
Constituie o garantie pentru multumirea clientului

Requirements

Profilul candidatului ideal:

Studii medii
Orientare către client
Experienţă într-un post similar constituie avantaj
Amabilitate, flexibilitate, spirit de echipă, iniţiativă

Benefits

Oferta:

Oportunitatea de a te alătura unei companii multinaţionale în expansiune
Pachet salarial atractiv (salariu fix + sistem de bonusare în funcţie de performanţă)
Tichete de masă
Abonament clinică medicală privată
Transport asigurat de la statia de metrou Pacii la magazin si retur

Descrierea companiei

Te invităm în marea familie XXXLUTZ, unde te aşteaptă şcolarizări în cadrul unei echipe dedicate, recompense financiare orientate către performanţă şi opţiuni atractive pentru dezvoltarea ta profesională!

Compania XXXLutz KG a fost înfiinţată în 1945 în Austria.
Din 1973 menţine o politică de expansiune constantă, iar în ultimii ani a deschis în jur de 10 magazine noi pe an.
În total grupul XXXLutz operează 320 de filialede angajaţi activează în cadrul grupului, acesta fiind în prezent în top 3 cei mai mari retaileri de mobilier.

Lucrează la XXXLutz
XXXLutz oferă de peste 70 de ani locuri de muncă atractive și sigure cu oportunități excelente de promovare și câștig. Pestede angajați se dezvoltă zilnic în cele mai variate domenii de activitate și departamente.

Skills

Ad Sales

Language Requirements

Romanian

Education Degree

High School

Visa Support

No

Accepting only candidates from:

Romania
Email Job

Job Criteria

Job Type

Full Time

Industries

#Retail

Job Location

Romania - București

Functions

Sales

Salary

1 - 5/month Euro

Companies will apply to you too

Fill in your resume and companies will send you invitations to apply on their jobs and we will notify you directly on your email box .