Date Posted: 2019-07-03 | Expires: 2019-08-02

Мениджър логистика с английски или немски език

Job Description

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Задължения:

- Ръководи и контролира голям екип от хора в цялата страна;
- Грижа за складовата наличност - вход и изход;
- Подготвя работния график на екипите.

Requirements

Изисквания:

- Опит на ръководна позиция в логистиката;
- Ръководство на голям екип;
- Английски/немски на много добро ниво - писмено и говоримо - задължително;
- Аналитично и логично мислене;
- Умение за справяне с голям обем от работа;
- Подреденост, комуникативност, организираност;
- Търпение и подход към клиентите и колегите;
- Висше образование;
- Добра компютърна грамотност.

Benefits

Предлагаме:

- Отлично възнаграждение;
- Възможност за развитие и растеж;
- Безплатни фирмени обучения;
- Ваучери за храна;
- Сплотеност и позивитизъм.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N DP_MLК).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Skills

Communication Skills Management Skills

Language Requirements

English, German

Visa Support

No
Email Job

Job Criteria

Job Type

Full Time

Industries

#Logistics and Supply Chain #Business

Job Location

Bulgaria - Sofia

Functions

Management

Salary

Negotiable

Companies will apply to you too

Fill in your resume and companies will send you invitations to apply on their jobs and we will notify you directly on your email box .