Postat pe: 2020-10-19 | Expiră pe: 2020-11-18

Unit manager

Descrierea jobului

- organizarea si dezvoltarea unei echipe de vanzari
-urmarirea parametrilor necesari atingerii target

Cerințe

-abilitati de recrutare
-abilitati de transferare a cunostintelor
-organizare, planificare activitate pentru atingerea obiectivelor
-experienta in conducerea unui grup si varsta matura constituie un avantaj in selectie

Beneficii

-asigurare de sanatate privata
-asigurare de viata oferita de angajator
-plan de pensii private platit de angajator

Abilități

CA Clarity

Cerințe lingvistice

Romanian

Gradul de educație

High School

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Insurance

Locație job

Romania - Craiova, Drobeta-Turnu Severin, Slatina

Departament

Management

Salariu

Comision