Tehnician Mentenanta

Descrierea jobului

- testarea si punerea in functiune a noilor echipamente, utilaje, instalatii
- mentenanta preventiva si corectiva a echipamentelor, instalatiilor si utilajelor din punct de vedere electromecanic si software
- stabilirea necesarului de piese de schimb

Cerințe

- studii de specialitate (electric, mecanic, electrotehnic, electromecanic, pneumatic, hidraului, desen tehnic)
- experienta relevanta in domeniu

Beneficii

tichete de masa, bonusuri

Abilități

Automotive Electrical Systems

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Other

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Electrical-Electronic Manufacturing

Locație job

Romania - Timișoara

Departament

Production

Salariu

USD 1 - 10/oră dolar american