Team Leader - Vanzari credite

Descrierea jobului

Realizarea volumelor de creditare agreate,mentinerea portofoliului de comercianti in zona alocata, identificarea si atragerea noilor parteneriate;
Extinderea portofoliului de comercianti care accepta vanzarile produselor din magazinele proprii prin credite;
Atingerea obiectivelor de vanzari stabilite pentru credite prin intermediul comerciantilor: volumice, activare portofoliu si semnare parteneriate;
Monitorizeaza in permanenta piata si competitia pentru a se asigura ca oferta este adaptata ei;
Comanda si gestioneaza stocurile de materiale publicitare si totodata verifica modul in care echipa coordonata le distribuie in piata;
Organizeaza intalniri periodice cu conducerea comerciantilor importanti din portofoliu pentru analiza activitatilor, a rezultatelor si a pasilor ce trebuie intreprinsi pentru atingerea obiectivelor comune;
Ofera sprijin post vanzare pentru buna derulare a contractelor semnate;
La cerere, pregateste si sustine prezentari privind stadiul realizarilor echipei coordonate managementului companiei;

Cerințe

Minim 2 an experienta in vanzari;
O buna cunoastere a tehnicilor de vanzari si negocieri;
Cunostinte utilizare calculator: Microsoft Office Suite;
Orientare catre client;
Excelente abilitati de comunicare;
Capacitate analitica si atentie la detaliu, de a lucra sub presiune si cu termene limita;

Beneficii

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica;
Posibilitate de crestere profesionala;
Mediu de lucru placut;
Pachet salarial atractiv;

Abilități

Advising Clients MS Office tools

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Banking #Financial Services

Locație job

Romania - Constanța, Bucharest

Departament

Sales