Postat pe: 2019-06-28 | Expiră pe: 2019-07-28

Smart accountant with SAP

Descrierea jobului

EXCELCONT SRL BUCURESTI – SUC. TIMISOARA, societate comerciala de contabilitate, resurse umane si audit financiar, recruteaza pentru CLIENTUL sau, companie multinationala, cu sediul in Chisoda, jud. Timis, lider de piata in fabricarea de constructii metalice, o persoana open-mind responsabila cu activitatea de contabilitate, organizata si eficienta, capabila sa activeze in domeniul contabil.

Cerințe

- cautam o persoana cu foarte bune cunostinte de limba engleza (scris/citit/vorbit – nivel avansat). Limba spaniola constituie avantaj;
- cautam o persoana care a terminat Facultatea de Stiinte Economice, specialitatea Contabilitate;
- cautam o persoana care sa aibe cunostinte avansate de SAP, sa cunoasca foarte bine pachetul Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
- cautam o persoana care sa mai fi lucrat cel putin 2 ani in functia de Economist – contabil, Contabil-sef;
Nu aplica daca NU AI MAI LUCRAT NICIODATA INTR-UN PROGRAM SAP!

Beneficii

- Lucrul intr-un mediu placut si dinamic
- Contract de munca
- Recompense salariale functie de performante
- Tichete de masa in valoare de 15 lei/tichet

Abilități

SAP Accounting

Cerințe lingvistice

English, Spanish

Gradul de educație

Master's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Accounting #Financial Services

Locație job

Romania - Timișoara

Departament

Accounting/AuditingAdministrative, Finance