Postat pe: 2019-08-07 | Expiră pe: 2019-09-06

Operator linie de productie Belgia

Descrierea jobului

Pentru o companie producatoare de paste, suntem în căutarea unui operator pentru linia de producție.

Cerințe

Sarcini:
- introducerea parametrilor necesari pentru obtinerea diferitelor tipuri de produs
- schimbarea matritelor
- efectuarea controlului de calitate, la un anumit interval, și transmiterea rezultatelor obtinute
- spalarea mașinilor și matritelor la schimbarea fiecarui produs
- in cadrul procedurilor și parametrilor prescrisi, vă asigurați că este creat un produs de înaltă calitate
- inregistrați parametrii procesului și asigurați respectarea standardelor privind calitatea, siguranța, igiena și eficiența

PROFILUL DVS.
- aveți o formare tehnică sau o formare echivalentă în industria alimentară
- aveți o înțelegere tehnică bună combinată cu o anumită abilitate în manipularea mașinilor și materialelor
- sunteți responsabil, motivat
- sunteți dispus sa învățați lucruri noi

Beneficii

Ce oferim
- o instruire solidă în cadrul companiei
- un loc de munca stabil într-o companie de renume

Let's get ready for the next step!

Abilități

Eye for Details

Cerințe lingvistice

English, French

Gradul de educație

High School

Nu

Acceptare doar candidați din:

Bulgaria, Poland, Romania

Industrii

#Mechanical or Industrial Engineering

Locație job

Belgium - Roeselare

Departament

Manufacturing

Salariu

EUR 13 - 14/oră euro