Postat pe: 2019-10-17 | Expiră pe: 2019-11-16

Operator Call Center – Program Flexibil

Descrierea jobului

Ce iti oferim?

Program de lucru flexibil, 8h/zi (in ture in intervalul 6:30- 22:30)
Training-uri de start-up si traininguri de dezvoltare profesionala;
Mediu de lucru modern;
Colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.

Descrierea companiei

Cerințe

Candidatul ideal
Experienta nu este obligatorie, insa ne-am dori sa ai:

Bune ablilitati de comunicare;
Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
Deschidere si interes in ceea ce priveste rezolvarea cerintelelor clientilor nostri.
Atentie la detalii;
Atributiile postului presupun:
Preluarea apelurilor telefonice si a solicitarilor primite pe e-mail din partea clientilor;
Identificarea corecta a clientilor in baza de date si solutionarea problemelor pe care acestia le intampina.

Abilități

Communication Skils PC

Cerințe lingvistice

Romanian

Industrii

#Consumer Services #Telecommunications

Locație job

Romania - București

Departament

Customer Service, Writing/Editing, Other