Office Coordinator

Descrierea jobului

Ne căutăm un Office Coordinator pentru biroul din Cluj. Este vorba despre un loc de muncă dinamic și interesant, într-o locație ultracentrală, în inima Clujului. Pentru început este vorba de 6 ore/zi, cu posibilitatea de a crește la 8 ore în viitorul apropiat.

Responsabilități ce le vei avea:

Să răspunzi la solicitarile pentru cursuri și traduceri venite via e-mail sau telefon
Să organizezi cursurile de limbi străine solicitate la birou
Să realizezi oferte de preț pentru cursuri noi
Să menții baza de date cu cursantii si salile disponibile și să îi contactezi referitor la oportunități
Să emiți facturi și să încasezi sume
Să te asiguri de organizarea și buna funcționare a spațiului (asigurare materiale, consumabile etc)
Să ajuți la menținerea la zi a site-ului
Să realizezi parțial contabilitatea primară –emiterea de bonuri fiscale, realizarea rapoartelor zilnice și efectuarea de plăți
Să menții și să urmărești înregistrarea contractelor și arhivarea celorlalte documente în mod coerent
Sa realizezi și să completezi registrul de intrări/ieșiri, fișele de pontaj și fișele de prezență.

Cerințe

Ne dorim de la tine:

Sa ai o buna cunoastere a limbii romane si engleze (cel puțin nivel B2)
Sa ai o fire sociabila si foarte bine organizata
Cunoștinte bune de MS Office

Administrative Management Administrative Office Support Back Office Operations Front Office

Cerințe lingvistice

English, Romanian

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Tip Job

Part Time

Industrii

#Accounting #Education Management

Locație job

Romania - Cluj-Napoca

Accounting/AuditingAdministrative, Customer Service, Management

Salariu

EUR 420 - 504/lună euro