Postat pe: 2019-05-02 | Expiră pe: 2019-06-01

Montaj și mentenanță mobilă

Descrierea jobului

Sarcini
- Reparații si mentenanță pentru instalații;
- Reparații mecanice si electrice;
- Executarea unor lucrări de întreținere, reparații și înlocuire la instalația electrică, tâmplărie și alte activități gospodărești (uși, geamuri și mobilierul unității),
- Montare mobila, scaune, birotica, tâmplărie după schițe puse la dispoziție la domiciliul clientului;
- Răspunde de buna funcționare a obiectelor și echipamentelor pe care le deține;
- Urmărește permanent și remediază ori de câte ori este cazul toate defecțiunile apărute la utilajele din dotarea instituției.

Cerințe

Ce dorim de la tine?
- cunoștințe dovedite în domeniul montare și întreținere bunuri – tâmplărie, mobilă, scaune
- capacitatea de a lucru în mod individual și în echipă
- rezistență fizică și psihică
- onestitate, spirit de ordine, viteză de reacție
- capacitatea de gestionare a timpului și a sarcinilor
- capacitate de organizare

Cerințe
- permis categoria B
- studii medii
- îndemânare
- punctualitate, disponibilitate la program prelungit
- persoana dinamică și dornică să se dezvolte

Abilități

Wood Wood-working

Cerințe lingvistice

No language requirements

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Suport viză

Da

Industrii

#Paper & Forest Products

Locație job

Romania - Cluj-Napoca

Departament

Production