Manager Proiect / Sef Santier - Gorj

Descrierea jobului

Preia amplasamentul;
Analizeaza, verifică şi îşi însuşeşte toate piesele scrise şi desenate ale proiectului;
Organizează procesul de producţie din şantier şi răspunde de utilizarea eficientă a resurselor puse la dispoziţie;
Execută măsurători şi întocmeşte situatii de lucrari;
Verifică şi confirmă pentru conformitate execuţia fizică şi calitativă din teren;
Răspunde de realizarea fizică a lucrării contractate cantitativ şi calitativ, conform documentaţiei de execuţie şi prevederilor contractuale;
Răspunde de recepţia şi predarea în bune condiţii (fără obiecţiuni) a obiectivului către Beneficiar;
Raspunde de incadrarea proiectului in timp / calitate / buget
Cod anunt: 040319AM

Cerințe

Absolvent Facultate Constructii Civile, Industriale;
Experienta minim 5 – 7 ani in coordonare lucrari de constructii;
Minim 3 santiere similare coordonate anterior (segment hale industriale);
Disponibilitate la deplasari in tara (pe perioade lungi de timp);
Limba engleza nivel mediu (conversational);
Permis conducere categoria B;
Abilitati excelente de organizare si lucru in echipa.

Abilități

English

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Industrii

#Construction

Locație job

Romania - Motru, Rovinari, Târgu Jiu, Turceni

Departament

Other