Postat pe: 2019-11-11 | Expiră pe: 2019-12-11

iOS Developer

Descrierea jobului

TechUnity is looking for iOS Developers responsible for the development and maintenance of applications aimed at a range of iOS devices including mobile phones and tablet computers.

Cerințe

Beneficii

Monthly salary

Abilități

SW Tools

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

India

Industrii

#Computer Networking, Hardware and Software

Locație job

India - Coimbatore

Departament

Information Technology

Salariu

INR 30000 - 40000/lună rupie indiană