Postat pe: 2021-10-15 | Expiră pe: 2021-11-14

Instalator industrial/utilități

Descrierea jobului

Descrierea postului
Pentru mai mulți clienți suntem în căutare de instalatori/ montatori țevi pereți subțiri pentru sectorul clădirilor civile. O sa munciți în echipă sau individual la diverse instalații cum ar fi: țevi, canalizare, drenaj de apă de ploaie dar și demontarea grupului sanitar din baie. Efectuați montarea instalațiilor și sunteți capabil să citiți desenul tehnic.
Larex oferă
• Un salariu între 490€-510€ net / 40 ore, plătit săptămânal
• 0,19ct / km pentru cei care au mașina proprie
• Singur în camera și internet gratuit
• Asigurare obligatorie de sănătate
• Scule și îmbrăcăminte de lucru necesare gratuit
• Persoană de contact Larex in limba romana
• Proiecte pe termen lung
• Condiții de lucru conform contractului colectiv de muncă NBBU
• Departament back office pentru toti candidatii, inclusiv ( BSN, VCA)
Pentru recomandarea unei persoana noi, Larex oferă un bonus atractiv de 750€ brut

Cerințe

Cerințele postului
• Aveți cel puțin 3 ani experiență în domeniul menționat mai sus
• Citiți și aplicați independent desenul tehnic in practică
• Mașină proprie este considerat un plus
• Permis categoria B
• Vorbitor de limba Engleză sau Germană

Abilități

EN

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Other

Suport viză

Da

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Construction

Locație job

The Netherlands - Deventer

Departament

Engineering

Salariu

EUR 490 - 510/săptămână euro