Postat pe: 2021-05-18 | Expiră pe: 2021-06-17

Inginer domeniu electric, tehnic, ofertare

Descrierea jobului

Viitorul candidat va asigura suport echipei la bugetarea lucrarilor cat si intocmirea documentatiei necesare pentru proiectele pe care firma noastra le dezvolta:

Obiectiv specific: Elaborarea devizelor si documentatiei tehnice pentru lucrari de instalatii si constructii.
Participa la procesul de analiza a cererilor de oferta (analizeaza datele tehnice din proiectele primite spre ofertare);
Intocmeste si verifica devize si liste de cantitati pentru proiectele in lucru sau pentru cele aflate in faza de ofertare.

Cerințe

Cunostinte temeinice si experienta dovedita de minim 1 an in realizarea devizelor;
Cunoscator al unui program de devize ( Intersoft, edevize; Deviz360 etc)
Experiența în domeniul instalatiilor si constructiilor reprezinta un avantaj.
Capacitatea de a extrage si de a intocmi lista de cantitati conform documentatiei tehnice a proiectului.
Cunoscator al pachetului MS Office - Excel, Word, Outlook. Competente bune de comunicare.
Capabil sa respecte termenele limita.
Capacitate de organizare si de lucru in echipa.
Seriozitate, punctualitate, loialitate.

Beneficii

Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru dinamic, proactiv
Oportunitati de dezvoltare profesionala cat si de avansare
In masura in care sunteti interesati de o schimbare la nivel profesional puteti aplica direct la acest job

Abilități

Application Engineering

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Tip Job

Contract -
Remote job

#Civil Engineering #Mechanical or Industrial Engineering #Energy-Power Generation

Locație job

Romania - Sibiu

Departament

Engineering

Salariu

EUR 10 - 15/lună euro