Postat pe: 2021-01-01 | Expiră pe: 2021-01-31

Infirmier in azilele de batrani din Marea Britanie

Descrierea jobului

Pearson Anderson - compasiune în îngrijire + zece ani mai departe
Noi ne asigurăm că toți membrii personalului sunt instruiți de instructorii noștri,atât în teorie cât și în practică.

RESPONSABILITATI:
* Efectuează igiena individuala a rezidenților
* Întreține igiena paturilor și a rufelor
* Ajuta persoanele care nu se pot hrăni
* Respecta regulile de igiena personala
* Respecta secretul profesional și drepturile rezidentului

CAUTAM PERSOANE CARE:
* Are doua acte de identitate valabile diferite
( CI și Pașaport sau CI și permis conducere )
* Vorbește limba engleza cel puțin la nivel conversațional
* Are atitudine potrivită și dornica de munca

NOI OFERIM:
* Posibilități de dezvoltare profesionala și instruire constanta
* Sprijin și consultanță pentru relocare,cazare,acte,cont bancar,atâta timp cât ve-ti avea nevoie
* Salariu săptămânal
* Între 8,21 - 8,75 £ / ora
* Între 40-60 ore de munca / săptămânal
* Echipa dedicata care va sta la dispoziție pentru orice fel de nelămuriri

Cerințe

Abilități

No Fault

Cerințe lingvistice

English, Romanian

Gradul de educație

Other

Suport viză

Da

Tip Job

Contract

Industrii

#Hospital & Health Care

Locație job

United Kingdom - Leicester

Departament

Health Care Provider

Salariu

GBP 8 - 9/oră liră sterlină