Postat pe: 2019-05-21 | Expiră pe: 2019-06-20

HR Manager

Descrierea jobului

Căutăm pentru clientul nostru, o companie din domeniul industrial cu sediul în Județul Vâlcea, un HR Manager implicat, comunicativ și setat spre o gândire proactivă.

Ce vei face?

Gândești o politică/ strategie de HR pe care să o pui în aplicare, vei avea sprijinul HQ-lui

Identifici nevoile reale ale angajaților, prin interacțiuni constante cu aceștia, astfel încât să se poată găsi soluțiile adecvate (traininguri, cursuri etc.)

Te vei concentra mai puțin pe partea administrativă, însă vei putea contribui la Employer branding-ul companiei cu ideile tale inovatoare

Vei coordona două planturi din România, asta va presupune deplasări în țară cât și extern

Cerințe

Competențe necesare:

- „soft skills”

- engleză nivel avansat

- 5 ani experiență în domeniu

Beneficii

Puncte forte ale jobului:

- Managementul la nivel de grup este foarte deschis către idei noi și schimbări

- Există un mediu plăcut de lucru, o atmosferă relaxată atât în hală cât și la birou

Active Branding Ideas Bringing People Together Business Ideas Connecting People Connecting With People Soft Skills

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Human Resources #Management Consulting #Textiles

Locație job

Romania - Râmnicu Vâlcea

Departament

Human Resources, Management, Training