Helpdesk - Engleza nivel avansat

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Oferirea de informații / soluții clienților cu privire la serviciile companiei pe email sau chat;
- Documentarea tuturor operațiunilor din baza de date a companiei, în conformitate cu procedurile de lucru
- Prioritizarea și gestionarea mai multor cazuri, la un moment dat;

Cerințe

Nivel avansat de limba engleză (vorbit și scris);
Abilitatea de a analiza o problemă și de a oferii soluții viabile;
Orientare eficienta catre client, precum și abilități bune de comunicare și organizare
Bune abilități de operare PC.

Beneficii

- Contract individual de muncă;
- Program de lucu flexibil în 3 ture cu 2 zile libere consecutive;
- Sesiuni de training specializate pentru cunoașterea procedurilor de lucru;
- Tichete de masa 300 Lei - 15 Lei / tichet;
- Decontarea transportului, inclusiv voucher taxi;
- Bonusuri în funcție de rezultate;
- Beneficii medicale;
- Mediul de lucru la standarde internationale.

Abilități

PC

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Retail #Telecommunications #Education

Locație job

Romania - Bucharest

Departament

Customer Service, Marketing