Postat pe: 2020-01-27 | Expiră pe: 2020-02-26

Electrician

Descrierea jobului

a) Efectueaza interventii de urgenta la sistemele tehnice de natura electrica;
a) Asigura efectuarea inspectiilor periodice (lunare) asupra instalatiilor electrice;
b) Asigura efectuarea lucrarilor de natura electrica privind reparatii minore ale instalatiilor;
c) Efectueaza alte lucrari la cerere la instalatiile electrice utilizate in conformitate cu procedurile interne aprobate (lucrari cu scoaterea de sub tensiune);
d) efectuarea mentenantei permanente in cadrul obiectivului;
e) raspunde de efectuarea corespunzatoare a activitatilor din caietul de sarcini ale obiectivului, conform graficului de lucru.
f) raspunde de calitatea lucrarilor efectuate si de raportarile intocmite catre superiorul ierarhic

Cerințe

- absolvent studii tehnice de specialitate
- experienta in mentenanta electrica

Abilități

PLC Allen Bradley PLC Siemens

Cerințe lingvistice

Romanian

Gradul de educație

High School

Suport viză

Da

#Electrical-Electronic Manufacturing #Industrial Automation #Mining & Metals

Locație job

Romania - Slatina

Departament

Production