Postat pe: 2019-07-21 | Expiră pe: 2019-08-20

Designer de interior pasionat de lux si amenajari

Descrierea jobului

Consultanta in design interior oferita clientilor, alegerea produselor si celor mai bune solutii din portofoliul companiei;
Deplasarea pentru masuratori la client in Bucuresti, in tara sau strainatate;
Crearea conceptului de design interior si coordonarea proiectarii in 3D cu echipa de proiectare;
Prezentarea proiectelor catre client;
Ofertarea produselor si gestionarea comenzilor;
Vanzari directe in cadrul showroom-ului sau in cadrul proiectelor;
Negocierea, incheierea contractelor si urmarirea realizarii acestora pentru multumirea clientilor.

Cerințe

Ai studii superioare sau cursuri de specializare in design interior/arhitectura;
Stii sa folosesti Autocad, Photoshop nivel mediu-avansat;
Ai experienta in dezvoltarea proiectelor de design interior si urmarire de santier minimum 2 ani;
Cunostinti limba engleza la nivel mediu;
Ai abilitati de vanzare;
Ai pasiune pentru design interior;
Esti o persoana orientata catre rezultat si interesata sa lucrezi in proiecte de design interior rezidentiale si spatii publice;
Vrei un job dinamic, ce pune accent pe performanta, creativitate si comunicare;
Poti coordona cu succes procesul de vanzare de la primirea clientilor pana la incheierea contractului.

Abilități

AutoCAD Photoshop

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Suport viză

Da

Industrii

#Interior Design

Locație job

Romania - Bucharest

Departament

Art/Creative