Postat pe: 2020-10-19 | Expiră pe: 2020-11-18

consultant financiar

Descrierea jobului

-sa ai curaj. Vreau pe cineva caruia ii place sa comunica
-Sa iti placa sa muncesti dupa un program flexibil
-sa nu fii de acord cu sloganul"timpul trece, leafa merga"
-sa tii la principiile tale si sa sustii lucrurile in care crezi
-sa vrei sa lucrezi dupa o agenda
-sa iti placa sa vorbesti la telefon
-sa fii perseverent. Da, stiu!Toate anunturile de job au cerinta asta. Sorry, si aici e valabila. Ba chiar foarte valabila!

Cerințe

-sa ai bacul luat. Da, trebuie!
-sa stii macar sa apesi butonul ON/OFF al calculatorului

Beneficii

-vei primi colegi de gasca
-traininguri cu niste oameni exceptionali
-sediu la dispozitie ( fara costuri), inclusiv birotica
-program flexibil
-bani pe masura muncii depuse

Abilități

CA Clarity

Cerințe lingvistice

Romanian

Gradul de educație

High School

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Tip Job

Contract

Industrii

#Insurance

Locație job

Romania - Craiova, Drobeta-Turnu Severin, Slatina

Departament

Consulting