Postat pe: 2019-11-08 | Expiră pe: 2019-12-08

Consultant comenzi back-office (partener Glovo)

Descrierea jobului

Care va fi rolul tau?

- Vei raspunde solicitarilor si vei oferi suport utilizatorilor si curierilor GLOVO prin telefon/chat/mail (aproximativ 50% dintre interactiuni sunt pe chat si e-mail);
- Vei nota si actualiza in aplicatia interna informatiile obtinute;
- Vei ajuta la implementarea celor mai bune practici de lucru si consolidarea unei 2 echipe orientata catre rezultate.

Cerințe

Ce ne dorim de la tine?

- Bune abilitati de comunicare si adaptabilitate;
- Sa fii o persoana empatica si sa iti placa sa ajuti;
- Cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
- Perseverenta si interes in ceea ce priveste dezvoltarea ta;
- Flexibilitate pentru un program in ture (8 ore/zi sau 6h/zi) in intervalul 08:00-02:00 (pentru turele de weekend se ofera liber in timpul saptamanii; se ofera spor de noapte in intervalul 22:00 -02:00 si se asigura transport pentru turele de seara).

Beneficii

Ce iti oferim:

- Mediu placut de lucru;
- Colaborare de lunga durata si training de start platit;
- Servicii medicale private la Regina Maria;
- Posibilitatea de a imprumuta carti din biblioteca Bookster;
- Posibilitati reale de crestere profesionala si promovare in cadrul companiei;
- Training-uri ocazionale de dezvoltare profesionala;
- Alti 450 de colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si diverse activitati de echipa.

Analytical Skills Communication & relationship-building skills. Listen attentively Communication Skills Communication Skills Listening

Cerințe lingvistice

Romanian

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

#Consumer Services #Information Services #Writing and Editing

Locație job

Romania - București

Departament

Customer Service, Other