Postat pe: 2021-10-25 | Expiră pe: 2021-11-24

Broker Imobiliar/Agent Imobiliar/Consilier Imobili

Descrierea jobului

Candidatul ideal
Căutăm persoane cu spirit antreprenorial puternic, care pot și vor să facă față, cu responsabilitate, provocărilor pieței libere! Astfel, îi recrutăm în domeniul dinamic al imobiliarelor pe cei care vor să câștige direct proporțional cu munca depusă.
Ce căutăm la tine?
• Pasiune pentru relațiile interumane;
• Dorința de a lucra în domeniul afacerilor imobiliare;
• Experința prealabilă în domeniul vânzărilor reprezintă un avantaj;
• Abilități excelente de comunicare și disponibilitatea de a-ți mări propriul business;
• O etică a muncii puternică și dorința de a avea succes.

Cerințe

Responsabilități
• Să cauți potențiali clienți;
• Să identifici nevoile clienților și să le propui cele mai bine oferte conform nevoilor lor;
• Să oferi consultanță și suport clienților;
• Să participi la vizionări și întâlniri de afaceri cu clienții;
• Să adopți o atitudine profesională;
• Să ai dorința de autodepășire și de implicare în afacere;
• Să adopți o ținută business.

Beneficii

Ce îți oferim?
• Un mediu de lucru plăcut, cu o echipă variată;
• Instrumentele necesare pentru eficientizarea activității de consilier imobiliar;
• Posibilitatea de a crește și de a-ți dezvolta abilitățile prin propriul tău business;
• Libertatea de a-ți stabili programul săptămânal;
• Un training gratuit de o săptămână, timp în care vei colabora cu un broker cu experiență, precum și cu departamentele companiei;
• Asistență juridică și financiară permanentă.

Crezi că descrierea ţi se potriveşte? Atunci profită de şansa de a face parte şi de a lucra alături de o echipă tânără, talentată şi profesionistă.
Abia așteptăm să te cunoaștem!

Abilități

Advance Work Creative Dynamic Leader

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Suport viză

Da

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Commercial Real Estate #Business

Locație job

Romania - Cluj-Napoca

Departament

Consulting, Sales

Salariu

Comision