Back Office Agent - Brașov

Descrierea jobului

Clientul nostru este una dintre companiile multinaționale lider în domeniul Business Process Outsourcing, prezent la nivel global în peste 40 de țări, cu peste 70 de mii de angajați.

- Cunoștințe de limba Franceză la nivel mediu/ avansat;
- Cunoștințe de limba Engleză la nivel mediu;
- Atitudine pozitivă și orientare către client;
- Atenție la detalii și adaptabilitate la situații neprevăzute;
- Perseverență și focus pe îndeplinirea obiectivelor stabilite;
- Persuasiune și proactivitate;
- Orientare către lucru în echipă;
- Cunoștințe operare PC și viteză de tehnoredactare.

- Experiența anterioară pe o poziție similară reprezintă un avantaj.

Cerințe

Beneficii

Beneficii:

- Primă de relocare/ instalare;
- Training-uri specifice activității;
- Bonusuri de performanță lunare;
- Posibilități de dezvoltare profesională într-o companie de nivel internațional;
- Asigurare medicală privată;
- Mediu de lucru profesionist și plăcut.

Descrierea companiei:
Train2Perform este o companie specializată în furnizarea de servicii profesioniste în domeniul Resurselor Umane. Echipa noastră oferă partenerilor de business soluții personalizate pentru optimizarea relațiilor interumane, acoperind următoarele domenii: recrutare și selecție de personal, training, consultanță și management al resurselor umane.

Abilități

Back Office Operations Help Desk Support Teamwork

Cerințe lingvistice

English, French

Suport viză

Da

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Outsourcing-Offshoring

Locație job

Romania - Brașov

Departament

Customer Service