Postat pe: 2019-06-28 | Expiră pe: 2019-07-28

Asistent manager evidenta clienti

Descrierea jobului

EXCELCONT SRL BUCURESTI – SUC. TIMISOARA, societate comerciala de contabilitate, resurse umane si audit financiar, recruteaza pentru CLIENTUL sau, companie multinationala, cu sediul in Chisoda, jud. Timis, lider de piata in fabricarea de constructii metalice, o persoana responsabila cu activitatea administrativa, organizata si eficienta, capabila sa activeze in acest domeniu.

Cerințe

Ce cautam?
- cautam o persoana cu foarte bune cunostinte de limba engleza (scris/citit/vorbit – nivel avansat). Limba spaniola constituie avantaj;
- cautam o persoana cu studii superioare economice;
- cautam o persoana care sa cunoasca foarte bine pachetul Microsoft Office (Word, Excel, Otlook);
- cautam o persoana care a mai lucrat in domeniul administrativ (evidenta clientilor, stocurilor, secretariat) cel putin 1 an. Daca esti o persoana SMART ce isi doreste sa isi construiasca o cariera in companie multinationala, poti fi si absolvent/a cu conditia sa indeplinesti celelalte cerinte. :-)

Beneficii

Ce se ofera?
- Lucrul intr-un mediu placut si dinamic
- Contract de munca
- Recompense salariale functie de performante
- Tichete de masa in valoare de 15 lei/tichet
Doar persoanele care se regasesc in cele prezentate mai sus vor trimite un CV pe adresa de e-mail marianab@excelcont-tm.ro.
Doar cei selectati vor fi contactati!

Administrative Office Support Excel Microsoft Outlook Microsoft Word Smart

Cerințe lingvistice

English, Spanish

Gradul de educație

Master's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

#Financial Services #Higher Education #Public Relations and Communications

Locație job

Romania - Timișoara

Departament

Accounting/AuditingAdministrative