Postat pe: 2019-10-07 | Expiră pe: 2019-11-06

Agent Suport Clienti- Limba Italiana (job weekend)

Descrierea jobului

Candidatul ideal
Cauti o activitate de weekend pentru cresterea veniturilor? Aplică la noi! Trebuie să fii doar curios, comunicativ și să vorbești limba italiană la nivel avansat.

Noi nu cerem experienta, noi oferim experienta!

Care va fi rolul tau?

Vei beneficia de training pentru a invata procedurile si aplicatiile specifice activitatii;
Vei raspunde solicitarilor primite si vei oferi suport preponderent pe chat & e-mail, punctual telefonic (activitatea de back office);
Vei nota si actualiza in aplicatiile interne informatiile obtinute;
Vei ajuta la implementarea celor mai bune practici de lucru si la dezvoltarea activitatii;

Cerințe

Ce ne dorim de la tine?

Sa ai bune abilitati de comunicare;
Sa detii cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
Sa fii flexibil si sa te adaptezi usor;
Sa cunosti limba italiana – nivel avansat.

Beneficii

Ce iti oferim?
O echipa dinamica si diversificata, in care cu siguranta iti vei face prieteni;
Abonament medical la Regina Maria, posibilitatea de a comanda carti prin platforma Bookster;
Training-uri de start-up platite si training-uri periodice de dezvoltare profesionala;
Concursuri interne, iesiri in oras si diverse activitati de echipa organizate de companie;
Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.
Program flexibil:
Vei lucra min. 3 weekenduri/ luna (Sambata si Duminica);
Iti oferim spor pentru orele de noapte si iti asiguram transport in tura de seara.

Abilități

Fast Learner

Cerințe lingvistice

Italian

Suport viză

Da

Acceptare doar candidați din:

Italy, Romania

Tip Job

Part Time

Industrii

#Consumer Services #Food & Beverages #Food Production

Locație job

Romania - București

Departament

Customer Service, Other

Salariu

EUR 1 - 500/lună euro