Postat pe: 2024-07-30 | Expiră pe: 2024-08-29

Account manager

Descrierea jobului

-cautarea si contactarea de noi parteneri;
-incheierea de contracte cu noi parteneri;
-creeare oferte;
-intermedierea semnarii de contracte noi sau renegocieri;
-analiza performantei si crearea de rapoarte;
-optimizarea ofertelor;
-analiza încasărilor

Cerințe

-candidatul ideal este o persoana organizata, analitica, invata rapid;
-are abilitati de negociere, este pasionat/a de IT si Marketing Online (experienta reprezinta avantaj);
-stapaneste pachetul Office (word si excel);
-are posibilitatea si deschiderea de a participa la intalniri/conferinte online prin Skype sau alte platforme;
-este o persoana comunicativa, sociala, vorbeste la perfectie limba engleza;
-prezinte rapoarte de activitate;

Experienta in domeniu un atu important.

Beneficii

-colectiv tanar
-salariu atractiv
-echipamente moderne
-lucrul cu experti de top din domeniul marketingului online
-posibilitati de avansare si castiguri pe masura implicarii

Abilități

Account Management Account Marketing

Cerințe lingvistice

English, French

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Accounting #Marketing and Advertising #Advertising

Locație job

Romania - Craiova

Departament

Accounting/AuditingAdministrative