Date Posted: 2019-10-17 | Expires: 2019-11-16

Operator vanzari prin telefon - Partener Orange

Job Description

Descrierea jobului
Daca vei fi colegul nostru:
- Vei beneficia de training de comunicare si vanzari;
- Vei contacta clientii Orange si vei oferi informatii referitoare la produsele si serviciile companiei;
- Vei vinde serviciile cele mai potrivite fiecarui client;
- Te vei dezvolta profesional impreuna cu noi.

Beneficii:
Program flexibil de 8h/zi sau 6h/zi in intervalul 10:00 – 20:00, de Luni pana Vineri;
Comisioane nelimitate, in functie de vanzarile generate;
Acces la training-uri sustinute de specialisti si formare continua;
Concursuri lunare cu premii substantiale;
Posibilitate de promovare in cadrul companiei
Abonament medical la Regina Maria;
Posibilitatea de a citi cat mai multe carti din biblioteca Bookster;
Training-uri de start-up si training-uri de dezvoltare profesionala;
Colegi simpatici (450 in total), concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
Punct de lucru la 5 minute de metrou;
Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.

Requirements

Candidatul ideal
Suntem o echipa dinamica si in continua dezvoltare. Ne plac interactiunile cu oamenii si intotdeauna suntem in cautare de noi modalitati de a ne depasi limitele.

Daca te regasesti in descriere, te asteptam sa te alaturi echipei noastre de agenti telesales:
- Iti place sa te afirmi prin performantele personale;
- Ambitia, inteligenta si abilitatile de comunicare sunt principalele tale puncte forte;
- Iti doresti sa iti imbunatatesti competentele de vanzare si negociere.

P.S. Daca ai deja experienta in domeniul vanzarilor, de abia asteptam sa facem schimb de
cunostinte!

Skills

PC Tele Service

Language Requirements

Romanian

Visa Support

Yes

Accepting only candidates from:

Romania
Email Job

Job Criteria

Job Type

Full Time

Industries

#Consumer Goods #Consumer Services #Telecommunications

Job Location

Romania - București

Functions

Customer Service, Sales, Other

Salary

Negotiable

Companies will apply to you too

Fill in your resume and companies will send you invitations to apply on their jobs and we will notify you directly on your email box .