Date Posted: 2019-10-28 | Expires: 2019-11-27

Operator freza universala

Job Description

Cautăm un nou coleg/ă pentru postul de OPERATOR FREZA UNIVERSALA in locatia CSi Reghin! Alatură-te echipei noastre şi poţi beneficia de un mediu de lucru profesionist într-o companie multinațională, un salariu motivant, bonus de performanţă, asigurare medicală, tichete de masă, decontarea transportului şi pensie privată.

RESPONSABILITĂȚI:
* Execută operaţii de frezare a pieselor de diferite forme şi mărimi aducându-le la dimensiunile,
acurateţea şi finisajul de suprafaţă specificate în documentaţia de execuţie
* Evaluează calitatea realizării prelucrării prin aschiere precum şi cotele pieselor prelucrate după fiecare operaţie cu verificatoarele specifice

Requirements

CERINŢE:
* Studii medii -profil tehnic
* Minim 3 ani experienţă într-o poziţie similară
* Cunoştinţe de operare a centrelor de prelucrare prin așchiere
* Cunoştinţe de utilizarea a dispozitivelor de măsură şi control
* Atitudine pozitivă, spirit de echipă

Benefits

* Salariu atractiv
* Tichete de masă
* Decontare transport
* Asigurare medicală privată
* Pensie privată decontată de companie
* Bonusuri de performaţă

Skills

Drilling Metal Cutting

Language Requirements

No language requirements

Visa Support

No

Accepting only candidates from:

Romania
Email Job

Job Criteria

Job Type

Full Time

Industries

#Industrial Automation

Job Location

Romania - Reghin

Functions

Manufacturing, Production

Salary

Negotiable

Companies will apply to you too

Fill in your resume and companies will send you invitations to apply on their jobs and we will notify you directly on your email box .