Date Posted: 2019-10-12 | Expires: 2019-11-11

Asistent manager

Job Description

Principalele sarcini si responsabilitati :
- intocmirea de documente administrative,
- organizarea evidentei contractelor emise de societate sau primite de la terti, asigurea centralizarii si transmiterii acestora catre colaboratorii companiei
- traducerea corespondentei sau a altor documente interne/externe; traduceri din Limba Engleza in Limba Romana si invers;
- asigurea interfatei cu clientii externi si interni, respectiv informarea si acomodarea acestora cu platformele de lucru alea companiei, executarea de sarcini specifice de secretariat;
- urmarire si centralizare plati clienti / furnizari;
- gestionarea cu maxima confidentialitate a documentelor de interes general ale companiei;

Requirements

Cerinte:
- cunoastere avansata a limbii engleze (scris / vorbit)
- buna cunoastere a pachetului Microsoft Office si operare PC
- abilitati de comunicare si interactiune cu oamenii
- capacitate de analiza, evaluare, corelare si sinteza a informatiilor;
- persoana bine organizata, adaptabila si capabila sa ia decizii prompte
- orientarea catre client, discutii cu clientii telefonic, email, skype
- abilitate generală de învățare;

Constituie un avantaj cunostintele:
- contabilitate primara
- vanzari
- marketing

Benefits

- mediu antreprenorial dinamic, echipa tanara, diversa si open-minded
- program flexibil
- initiativa si exprimarea libera a ideilor este apreciata
- expunere internationala, colaborare si interactionare cu partnerii straini
- posibilitati de avansare

Skills

EN

Language Requirements

English

Visa Support

No

Accepting only candidates from:

Romania
Email Job

Job Criteria

Job Type

Full Time

Industries

#Executive Office #Marketing and Advertising #Telecommunications

Job Location

Romania - Craiova

Functions

Accounting/AuditingAdministrative, Customer Service, Marketing

Salary

Negotiable

Companies will apply to you too

Fill in your resume and companies will send you invitations to apply on their jobs and we will notify you directly on your email box .