Postat pe: 2019-10-28 | Expiră pe: 2019-11-27

Tehnician urmarire productie

Descrierea jobului

Cautăm un nou coleg/ă pentru postul de TEHNICIAN URMARIRE PRODUCTIE in locatia CSi Cluj! Alatură-te echipei noastre şi poţi beneficia de un mediu de lucru profesionist într-o companie multinațională, un salariu motivant, bonus de performanţă, asigurare medicală, tichete de masă, decontarea transportului şi pensie privată.

*Păstrează evidenţa rebuturilor şi a pieselor lipsă, neevidenţiate în sistemul informatic
*Gestionarea neconformităţilor dintre documentaţie şi sistemul intern de gestiune
*Pregătiește proiectele ce urmează să fie asamblate, în conformitate cu planificarea internă
*Urmărește și comunică managerului direct statusul proiectelor, conform planificarii producției
*Raportează problemele tehnice managerului direct şi transmite soluţiile echipelor
*Asigură transferul activităţilor de la un schimb la altul

Cerințe

*Studii superioare de specialitate (profil mecanic)
*Minim 1 an experienta într-un post similar
*Bune cunoștințe de desen tehnic și instalații mecanice
*Capacitate de organizare
*Atenţie la detalii
*Cunoştinţe de operare PC
*Cunoștințe de limba engleză nivel mediu
*Disponibilitate de a lucra în program de două schimburi

Beneficii

*Salariu atractiv
*Tichete de masă
*Decontare transport
*Bonus de performanță
*Asigurare medicala privată
*Pensie privată

Abilități

Applied Mechanics

Cerințe lingvistice

English, Romanian

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

#Industrial Automation #Mechanical or Industrial Engineering

Locație job

Romania - Cluj-Napoca

Departament

Manufacturing, Production