Postat pe: 2019-11-28 | Expiră pe: 2019-12-28

Sudor

Descrierea jobului

Cautăm un nou coleg/ă pentru postul de SUDOR in locatia CSi Reghin! Alatură-te echipei noastre şi poţi beneficia de un mediu de lucru profesionist într-o companie multinațională, un salariu motivant, bonus de performanţă, asigurare medicală, tichete de masă, decontarea transportului şi pensie privată.

* Pregateste locul de munca, utilajele, sculele, masa de lucru, etc. astfel incat rezultatele muncii sa corespunda cerintelor de calitate si performanta in munca
* Efectueaza toate lucrarile cu respectarea cerintelor de calitate impuse prin procedura de lucru sau prin
instructiunile tehnologice
* Preia documentatia si pachetele de lucru, de la seful de echipa/departement
* Identifica detaliile tehnice si tehnologice ale procedeului de sudare/taiere
* urmareste respectarea parametrilor tehnologici prevazuti in procedurile de sudare/taiere, respectiv in desenele tehnice
* Executa operatia de sudura conform desenului

Cerințe

* Bune cunostinte de desen tehnic
* Calificare in meseria de sudor-constituie avantaj
* Minim 1 an experienta in sudura Mig-Mag sau Wig -Tig
* Atitudine pozitiva
* Spirit de echipa

Beneficii

* Salariu atractiv
* Tichete de masa
* Decontare transport
* Asigurare medicala privata
* Pensie privata decontata de companie
* Bonusuri de performata

Abilități

MIG Welding TIG Welding

Cerințe lingvistice

Romanian

Gradul de educație

Other

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Industrial Automation #Machinery

Locație job

Romania - Reghin

Departament

Manufacturing, Production