Specialist Servicii Clienti

Descrierea jobului

Dezvoltă relațiile cu clientii şi îi fidelizează prin serviciile oferite;
Întocmeşte dosarele de credit, cu acurateţe şi la timp;
Realizează activități promoționale și evenimente organizate de departamentul de marketing;
Redactează rapoarte de activitate periodice;

Cerințe

Minim 1 an experiență în vânzări/promovare produse;
Abilități foarte bune de comunicare și relaționare cu clienții
Focusat pe relaționarea cu clientul și capacitatea de a identifica soluțiile potrivite nevoilor sale;
Spirit de observație, dinamism și inițiativă;

Beneficii

Posibilitatea de a construi și dezvolta o carieră pe termen lung în domeniul Financiar-Bancar;
Pachet salarial motivant;
Bonus lunar;

Abilități

Promos

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Banking #Financial Services

Locație job

Romania - Brăila, Buzău, Constanța, Târgoviște, Tulcea

Departament

Accounting/AuditingAdministrative, Sales