Specialist Marketing

Descrierea jobului

-Responsabil cu dezvoltarea si implementarea strategiei si planurilor de marketing;
-Concepe campanii de marketing;
-Negociaza contractele cu furnizorii din aria sa de activitate;
-Concepe, conduce si implementeaza toate activitatile de marketing menite sa ajute la indeplinirea obiectivelor de business ale companiei;
-Dezvoltare de produse noi;
-Managementul bugetelor alocate per activitati;
-Monitorizarea si evaluarea pietei si a competitiei.

Cerințe

-Absolvent de studii superioare marketing
-Cunostinte avansate de limba engleza
-Experienta intr-un departament de marketing cu operatiuni la nivel national
-Persoana organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati.
-Bune abilitati de comunicare, relationare si negociere.
-Persoana interesata de perfectionare si autodepasire profesionala
-Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu

Beneficii

- the opportunity to work in a friendly work environment, surrounded by valuable collaborators, with extensive experience in a field with a positive trend in the market.
- motivating salary
- other benefits

Abilități

Cerințe lingvistice

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Suport viză

Da

Industrii

#Market Research #Marketing and Advertising

Departament

Marketing