Sef de schimb

Descrierea jobului

Organizarea si supervizarea activitatii de productie;
Monitorizarea proceselor pentru a fi eficiente si sigure, asigurand faptul ca toate regulile si regulamentele aplicabile sunt respectate si cunoscute de angajatii din subordine;
Planificarea productiei, astfel incat sa fie respectate termenele agreate intern si cu clientii companiei;
Organizarea si sustinerea programelor de instruire pentru angajatii din echipa;
Motivarea, evaluarea si oferirea de suport echipei aflate in subordine;
Analizarea documentatiei tehnice: desene, fise tehnice scule, fise tehnice materiale;
Oferirea de solutii tehnice la problemele rezultate in urma analizei documentatiei;
Asigurarea bunei functionari a uneltelor si dispozitivelor folosite in cadrul activitatii de productie;
Manifestarea unei atitudini cooperante si civilizate fata de personalul cu care intra in contact.
Program de lucru in 2 schimburi, 06.00 – 14.00 si 14.00 – 22.00.

Cerințe

Candidatul ideal
Daca ai abilitati bune de relationare, esti un manager care stie cum sa puna lucrurile in miscare intr-o echipa si ai initiativa pentru a eficientiza munca, dorim sa iti prezentam urmatorul job care ar putea sa ti se potriveasca:

Cunostinte si calificari necesare:

Studii tehnice medii sau superioare;
Cunostinte de limba engleza, de nivel mediu;
Cunostinte de operare PC (Microsoft Office, Windows);
Cunostintele de desen tehnic reprezinta avantaj.

Experienta ta de munca:

Minimum 2 ani experienta in coordonarea de echipe in productie.

Abilități

Microsoft Office

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Food Production

Locație job

Romania - Cluj-Napoca, Dej, Gherla, Turda

Departament

Production