Reprezentant vanzari

Descrierea jobului

• Prospectarea pieței în identificarea unoi potențiali clienți;
• Păstrarea legăuturii cu clienții existenți deja în portofoliu;
• Stabilirea întâlnirilor pentru a identifica nevoile clienților;
• Prezentarea monstrelor din showroom;
• Alegerea și customizarea designului potrivit conform necesităților discutate în prealabil;
• Păstrarea legăturii cu clienții pe parcursul proiectelor.
• Comunicarea cu celelalte departamente.

Cerințe

• Studii finalizate;
• Experiență în vânzări minim 1 an;
• Permis de conducere categoria B;
• Orientare către clienți și rezultat.

B to B Sales Business Communications Client Negotiation Commitment to Customer Service

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Tip Job

Contract

Industrii

#Design #Furniture #Advertising

Locație job

Romania - Cluj-Napoca

Departament

Sales

Salariu

USD 1 - 2/lună dolar american