Postat pe: 2019-10-28 | Expiră pe: 2019-11-27

Personal vopsitorie

Descrierea jobului

Cautăm un nou coleg/ă in cadrul departamentului Vopsitorie, in locatia CSi Cluj Alatură-te echipei noastre şi poţi beneficia de un mediu de lucru profesionist într-o companie multinațională, un salariu motivant, bonus de performanţă, asigurare medicală, tichete de masă, decontarea transportului şi pensie privată.

*Pregateste suprafetele de vopsit si vopseaua ce va fi folosita
*Efectueaza operatia de vopsire in camp electrostatic, conform cerintelor din formularul de productie
*Aplica straturile de vopsea conform specificatiilor de vopsire cu ajutorul pistolului de vopsit
*Urmareste si controleaza procesul de uscare a pieselor in cabina de vopsit, monitorizeaza temperatura de uscare si timpul de mentinere in cabina
*Verifica piesele din punct de vedere cantitativ si calitativ dupa operatia executata

Cerințe

*Studii medii de profil
*Disponibilitate pentru a lucra in 3 schimburi- cerinta obligatorie
*Experienta relevanta intr-o pozitie similara-constituie avantaj
*Capacitate de interpretare a documentatiilor tehnice-constituie avantaj
*Atentie la detalii

Beneficii

*Salariu atractiv
*Tichete de masa
*Decontare transport
*Bonus de performanta
*Asigurare medicala privata
*Pensie privata

Abilități

Attention to Detail Industrial Coatings

Cerințe lingvistice

Romanian

Gradul de educație

Other

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

#Industrial Automation #Mechanical or Industrial Engineering

Locație job

Romania - Cluj-Napoca

Departament

Manufacturing, Production