Operatori masini unelte

Descrierea jobului

Executa lucrari de: frezare CNC, injectare mase plastice si lac, preformare, sudura cu ultrasunete, slefuie manuala, lustruire manuala;
Executa corect si la timp sarcinile incredintate de seful direct;
Respecta instructiunile de lucru, de procedura, de verificare;
Produce piese conform calitatii cerute;
Executa operatii de control intermediar piese in diverse stadii ale productiei si control final al pieselor finite;
Evalueaza corect si la timp piesele conform standardului de calitate/ instructiunilor de verificare;
Intocmeste corect si la timp documentele de lucruRespecta ordinea, curatenia si disciplina la locul de munca.

Cerințe

Studii: minim 8 clase;
Disponibil pentru program de lucru in 3 schimburi;
Constiincios, onest, serios;
Atent la detalii.

Beneficii

Pachet salarial atractiv (prime, tichete de masa);
Transport asigurat si gratuit;
Servicii medicale gratuite la clinica privata.

Abilități

Ability To Learn Quickly Flexibility

Cerințe lingvistice

Romanian

Gradul de educație

Other

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Auto

Locație job

Romania - Brașov

Departament

Manufacturing, Production