Postat pe: 2019-03-12 | Data modificării: 2019-04-11 | Expiră pe: 2019-04-11

Operational Support

Descrierea jobului

Responsibility:
• Operational support of the nodes
• Supporting virtualised Ericsson nodes (e.g. mTAS, CSCF, SPGs etc)

Skills: NFV operations support SME for virtualised Ericsson nodes (e.g. mTAS, CSCF, SPGs etc).

Cerințe

Responsibility:
• Operational support of the nodes
• Supporting virtualised Ericsson nodes (e.g. mTAS, CSCF, SPGs etc)

Skills: NFV operations support SME for virtualised Ericsson nodes (e.g. mTAS, CSCF, SPGs etc).

Beneficii

Responsibility:
• Operational support of the nodes
• Supporting virtualised Ericsson nodes (e.g. mTAS, CSCF, SPGs etc)

Skills: NFV operations support SME for virtualised Ericsson nodes (e.g. mTAS, CSCF, SPGs etc).

Abilități

IP Multimedia Subsystem IMS

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

High School

Suport viză

Nu
Email Job

Criterii job

Tip Job

Contract

Industrii

#Computer & Network Security

Locație job

United Kingdom - Newbury

Departament

Other

Salariu

GBP 150 - 250/zi liră sterlină

Companiile vor aplica la tine

Completează-ți CV-ul și companiile vor putea să-ți trimită invitații să aplici la joburile lor și te vom notifica prin email .