Mecanic/ Electrician

Descrierea jobului

Studii medii de profil: electric/ electrotehnic, respectiv mecanic;
Autorizare electrician (pentru acest post);
Experiență în intervenții/ reparații mașini și utilaje industriale (de preferat industria de automotive);
Cunoștințe de automatizări/ electronică (Electrician);
Citire/ interpretare schițe/ scheme electrice/ electronice (Electrician) ;
Cunoștințe de pneumatică/ hidraulică (Mecanic);
Disponibilitate pentru muncă în 3 schimburi.

Cerințe

Execută lucrări de întreținere și reparații a utilajelor și instalațiilor d.p.d.v electric și mecanic, conform cărții tehnice;
Comunică necesarul de materiale (scule, piese de schimb, etc.);
Localizează greșelile, defectele, analizează cauzele ;
Inițiază procesul de înlocuire preventivă de piese;
Participă la punerea în funcțiune a mașinilor și utilajelor;
Este răspunzător de predarea mașinii/utilajului în stare funcțională către producție

Beneficii

tichete de masă
prime
transport gratuit

Abilități

Ability To Learn Quickly Flexibility

Cerințe lingvistice

Romanian

Gradul de educație

Other

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Auto

Locație job

Romania - Brașov, Ghimbav

Departament

Production