Lucrator Depozit de Cafea

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

• Distribuirea pachetelor pe locatiile destinate
• Pregateste comenzile pentru livrare
• Incarcare - descarcare - ambalare

Cerințe

Angajam doar persoane de sex masculin;
Seriozitate, dorinta de munca, responsabil;
Experienta si cunostintele de operatiuni precum receptie marfa, pregatire comenzi, retur constituie un avantaj.

Beneficii

Contract de munca cu perioada nedeterminata;
- Salariu 1750 prima luna / 1850 RON din a doua luna NET (in mana)
- Tichete de masa - 300 RON / 15 RON tichetul
- Program de lucru: L-V - 08:00 - 16:00;
- Abonament medical la Regina Maria
- Mediu de lucru la standarde internationale in cadrul unei renumite firme producatoare de cafea;
- Transport asigurat din Bucuresti de la Autogara Militari

Abilități

Active Team Player

Cerințe lingvistice

Romanian

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Consumer Services #Import and Export #Retail

Locație job

Romania - Bucharest

Departament

Production