Postat pe: 2019-11-28 | Expiră pe: 2019-12-28

Lacatus mecanic

Descrierea jobului

* Urmărește respectarea fișei tehnice/certificatului de calitate a produsului aflat în lucru
* Montează subansamblele conform documentației tehnice
* Efectuează toate lucrările cu respectarea cerințelor de calitate impuse prin procedura de lucru sau prin instrucțiunile tehnologice

Cerințe

* Studii medii -profil tehnic
* Minim 2 ani experienţă într-o poziţie similară
* Cunoștințe de citire și interpretare a desenelor tehnice
* Cunoștințe solide privind actionarile pneumatice
* Limba engleză: nivel conversațional (constituie avantaj)
* Atitudine pozitivă, spirit de echipa

Beneficii

Tichete de masa
Decontare transport
Asigurare medicală privată
Pensie privată decontată de companie
Bonusuri de performață

Abilități

Pneumatics Technical Drawing

Cerințe lingvistice

Romanian

Gradul de educație

Other

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

#Industrial Automation #Mechanical or Industrial Engineering

Locație job

Romania - Cluj-Napoca

Departament

Engineering, Production