Junior Product Manager - Home & Deco

Descrierea jobului

- Menţinerea relaţiei cu furnizorii (întocmire şi verificare documente, urmărirea procesului de livrare/receptie, introducerea comenzilor de achizitie in sistemul informatic)
- Întocmire fişe tehnice şi de prezentare produs, adaptare manuale de utilizare
- Întocmire studii de piaţă, rapoarte
- Asistarea Product Managerului în activităţile zilnice

Cerințe

- Cunoştinţe operare Excel (nivel mediu);
- Cunoştinţe limba engleză (nivel mediu) – obligatoriu;
- Abilităţi excelente de comunicare;
- Atitudine proactivă și spirit de inițiativă.

Abilități

Excel

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Retail

Locație job

Romania - Bucharest

Departament

Purchasing