Inginer Proiectare

Descrierea jobului

- Realizare de detalii, planuri specifice domeniului de pereti cortina, tamplariei si placarilor ventilate
- Estimări suprafete si cantitati
- Optimizari table si materiale
- Pregatire planuri productie si montaj
- Necesare de materiale, calcule tabelare, calcule statice, volumetrii 3D (optional)
- Vizite pe santier pentru intocmire de releveuri necesare proiectarii si verificari ale executiei

Cerințe

- Cunoscător desen tehnic, cunoscător sisteme din domeniu, principii proiectare inginereasca
- Absolvent/ student universitate tehnică sau arhitectura
- Cunoscător suita MS Office (Excel, Word, PowerPoint), calcul matematic, limba engleză avansată
- Abilitati de lucru în echipa si ducerea la bun sfârsit a sarcinilor în termenul stabilit
- Stil de lucru organizat

Beneficii

- Salariu motivant cu bonus functie de performante.
- Participarea la training-uri si cursuri de certificare în domeniu.
- Oportunităti excelente de promovare si dezvoltare profesională într-un mediu de lucru profesionist si dinamic.

Abilități

MS Office tools

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Construction

Locație job

Romania - Constanța

Departament

Design, Engineering