Postat pe: 2019-09-20 | Expiră pe: 2019-10-20

Inginer Proiectant Constructii Metalice – Pitesti

Descrierea jobului

. Concepe si detaliaza proiectele pentru lucrarile in curs;
. Participa la masuratori, in vederea adaptarii la teren a structurilor ce vor fi realizate;
. Ofera solutii tehnice fiabile pentru prevenirea posibilelor probleme ce apar in timput uzinarii si montajului;
. Citirea si interpretarea planurilor de confectii metalice;
. Realizarea listelor de cantitati si conceperea de detalii suplimentare;
. Ofera suport tehnic departamentului de productie, ofertare si calitate;

Cerințe

. Absolvent Politehnica, profil mecanica sau Facultatea de constructii;
. Cunostinte program Tekla;
. Cunostinte solide Autocad;
. Adaptabil, deschis la invatare continua;
. Organizat,comunicativ;
. Cunostinte de limba engleza (nivel mediu).

Beneficii

Abilități

AutoCAD Tekla Tekla Structures

Cerințe lingvistice

No language requirements

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Tip Job

Contract

Industrii

#Civil Engineering

Locație job

Romania - Pitești

Departament

Engineering