Inginer proces/ imbunatatire proces - textile

Descrierea jobului

Te pricepi la procese cu grad ridicat de manualitate, iti place sa imbunatatesti continuu procesele tehnologice, iti doresti sa lucrezi in domeniul textil?

Cerințe

Asteptam cv-ul tau daca:

- Esti pasionat de noua tehnologie in domeniul textil si nu numai
- Vorbesti lb. engleza la nivel avansat
- Esti dispus la deplasări ~ 1 data/luna
- Esti o persoană comunicativă care relationeaza cu usurinta (va tine legatura cu toate departamentele implicate in proces)

Abilități

Active Team Player

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Textiles

Locație job

Romania - Râmnicu Vâlcea

Departament

Product Management, Quality Assurance