HR Generalist

Descrierea jobului

Creearea, postarea, verificarea anunturilor de recrutare pentru categoria de angajati blue-collar;
Identificarea de noi canale de recrutare pentru atragerea de noi candidati;
CV screening, phone screening, on site interview;
Selectarea candidatilor, ofertare;
Intocmirea si arhivarea documentelor de angajare, acte aditionale, documente de incetare;
Completarea si eliberarea adeverintelor necesare angajatilor;
Prelucrarea pontajelor;
Urmareste si ofera suport la integrarea si orientarea in organizatie a noilor salariati;

Cerințe

Cautam un coleg(a) care sa lucreze on site la clientul nostru, una dintre cele mai importante si mai respectabile fabrici din domeniul automotive, din Timisoara.

Cerinte:
Studii superioare;
Cunostinte legislatia muncii;
Cunostinte/tehnici de intervievare;
Cunostinte pachet MS Office;
Cunostinte de limba engleza - nivel avansat conversational;
Permis de conducere, categoria B - reprezinta un avantaj;

Beneficii

Tichete de masa;
Transport asigurat;
Mediu de lucru dinamic si deschis, orientat spre dezvoltarea resursei umane;

Abilități

MS Office tools

Cerințe lingvistice

English

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

Industrii

#Import and Export #Retail #Textiles

Locație job

Romania - Timișoara

Departament

Human Resources