Functionar administrativ-BUCURESTI

Descrierea jobului

– Contabilitate primara (registre casa, banca, operatiuni bancare, NIR-uri, foi de parcurs, emitere facturi, predarea documentelor lunare firmei de contabilitate, pregatirea diverselor rapoarte interne)
– Secretariat (corespondenta interna si externa, depunere / ridicare documente de la autoritatile statului)
– Logistica (organizeaza deplasarile interne si internationale pentru personalul din teren, organizeaza transportul echipamentelor si materialelor si depune documentele vamale acolo unde este cazul).

Cerințe

– Minim studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj)
– Engleza – nivel mediu-avansat; Italiana, constrituie un mare avantaj.
– Cunostinte operare PC
– Experienta pe un post similar, minim 1 an.
– Persoana responsabila, comunicativa, atenta la detalii

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: recrutare@abchumancapital.ro

Abilități

English

Cerințe lingvistice

English, Romanian

Gradul de educație

Bachelor's Degree

Industrii

#Chemicals

Locație job

Romania - Bucharest

Departament

Other