Postat pe: 2019-12-16 | Expiră pe: 2020-01-15

Electrician

Descrierea jobului

Cautăm un nou coleg/ă pentru postul de ELECTRICIAN in locatia CSi Cluj! Alatură-te echipei noastre şi poţi beneficia de un mediu de lucru profesionist într-o companie multinațională, un salariu motivant, bonus de performanţă, asigurare medicală, tichete de masă, decontarea transportului şi pensie privată.

* Execută tablouri electrice pe baza schemelor la standardele de calitate și eficiență cerute
* Execută instalații electrice pentru linii de paletizare, pentru conveioare și mașini-unelte
* Intervine la defecțiuni ale mașinilor-unelte și ale instalațiilor electrice

Cerințe

* Studii medii de specialitate (profil electric)
* Experiență în automatizări industriale - minim 1 an
* Cunoștințe de limba engleză – constituie avantaj
* Cunoștințe privind echipamentele electrice pentru automatizări industriale (convertizoare frecvență, relee, senzori, fotocelule, etc.)
* Capacitate de înțelegere a schemelor electrice
* Atitudine pozitivă, spirit de echipă

Beneficii

* Salariu atractiv
* Tichete de masa
* Decontare transport
* Asigurare medicala privata
* Pensie privata decontata de companie
* Bonusuri de performata

Abilități

Automatic Electric Power

Cerințe lingvistice

English, Romanian

Gradul de educație

High School

Nu

Acceptare doar candidați din:

Romania

#Industrial Automation #Mechanical or Industrial Engineering

Locație job

Romania - Cluj-Napoca

Departament

Manufacturing, Production